Provide Free Samples
Ventilator filxhani prej letre
Letër e veshur me PE në rrotull
Roll fundi i filxhanit prej letre
Rreth Nesh

Rreth kompanisë sonë

Çfarë bëjmë ne?

E themeluar në vitin 2012, me 10 vjet zhvillim, Dihui Paper është një prodhues profesionist i angazhuar në zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin eVentilator filxhani prej letre,Role letre e veshur me PE,Roll fundi i filxhanit prej letre,Fletë letre e veshur me PEdheTifoz për filxhan prej letre artizanale.

Ne bashkëpunuam me disa fabrika kryesore të letrës së papërpunuar në Kinë: letër APP, letër Stora Enso, letër Yi Bin, letër Sun.Kjo pikë garanton që ne kemi burim të qëndrueshëm të lëndës së parë, cilësi të mirë dhe çmim konkurrues.

Ne ofrojmë procesin e prodhimit në shërbimin me një ndalesë të veshjes me PE, printimit, prerjes, ndarjes dhe prerjes së kryqëzuar.Ne dëshirojmë të ofrojmë shërbimet e modelimit të mostrave, dizajnit grafik, të veshura me PE, printimit dhe prerjes për prodhuesin e filxhanit të letrës, tas letre dhe paketimit të ushqimit.Dhe furnizim afatgjatë i letrës së paketimit të ushqimit me cilësi të lartë për klientin.

shikoni më shumë

Produktet tona

Detajet e fabrikës së letrës Dihui

 • Ventilator i filxhanit të veshur me PE

 • Lëndë e parë e filxhanit të letrës Kraft

 • Role letre e veshur me PE

Lexo më shumë

PËRPARËSITË E LETËS DIHUI

 • Dizajneri

  Dizajneri

  Ne kemi stilistë të shquar të tifozëve të kupave të letrës, me këndvështrimin dhe dizajnin e tyre profesional, për të krijuar produkte të përshtatshme për tregun e vendit tuaj

  Mëso më shumë

 • Ekipi

  Ekipi

  Ne kemi një ekip me përvojë të biznesit të tregtisë së jashtme, të njohur me tregun global, për të ofruar zgjidhje para-shitëse, pas shitjes, prokurime dhe shërbime të tjera për t'ju ndihmuar të hapni tregun

  Mëso më shumë

 • Magazinimi

  Magazinimi

  每年冬天我凯米市都会Ne 10000子宫kat shume serorë depo, mund të prodhojmë 1500 ton produkte çdo muaj, efikasiteti i prodhimit është i shpejtë, mund të prodhojë dhe dorëzojë mallra për ju shpejt

  Mëso më shumë

 • Përshtatje

  Përshtatje

  Ne ofrojmë shërbime të personalizuara, dizajn dhe personalizim të modelit të ventilatorit për filxhan letre, përshtatje përmasash, mund të personalizohen sipas nevojave tuaja

  Mëso më shumë

Na kontaktoni për më shumë albume mostër

Sipas nevojave tuaja, personalizoni për ju dhe ju ofroni çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të lartë

KËRKESË TANI
 • E themeluar në vitin 2012

  E themeluar në vitin 2012

  Tani ajo është bërë një nga prodhuesit kryesorë të rrotullave të letrës të veshura me PE, kupave prej letre, tifozëve të filxhanëve prej letre dhe fletëve të letrës të veshura me PE në Kinën e Jugut.

 • 100 punonjës

  100 punonjës

  Mund të sigurojë letër bazë, letër të veshur me PE, fletë letre, letër shërbimi me një ndalesë të poshtme, ventilator filxhani letre.

 • Vite përvojë në eksport

  Vite përvojë në eksport

  Produktet tona shiten mirë në Shtetet e Bashkuara, Azinë Jugore, Azinë Lindore dhe vendet afrikane.

img

Lajme

new_img
E themeluar në vitin 2012, me 10 vjet zhvillim, Letra Di Hui është bërë një nga prodhuesit kryesorë të rrotullës së letrës të veshur me PE, filxhanit prej letre, ventilatorit të filxhanit prej letre, fletës letre të veshur me PE në Kinën e Jugut.

Si të zgjidhni gota letre të disponueshme?

1. Shikoni: Kur zgjidhni gota letre njëpërdorimshme, mos shikoni vetëm nëse gota prej letre është e bardhë apo jo.Mos mendoni se ajo që...

Pse filxhanat e kafesë prej letre janë kaq të njohura në mesin e të këqijave...

Që kur pirja e kafesë u bë e njohur në Kinë, shumë platforma të ofrimit të kafesë do të kenë shumë mallra konsumi që lëvizin shpejt...

Si të zgjidhni gota letre

1. Kur zgjidhni gota letre njëpërdorimshme, mos shikoni vetëm ngjyrën e filxhanit prej letre.Mos mendoni se sa më e bardhë të jetë ngjyra, t...
Baidu
map